עובר תהליך גירושין? אתה לא לבד

למרות שמדובר בתופעה נפוצה שעם השנים רק הולכת ונעשית שכיחה יותר, בני זוג שמחליטים להתגרש או להתחיל הליך גירושין צפויים לחוות טלטלה רגשית. טלטלה זו באה לידי ביטוי בדרכים שונות החל במתחים נפשיים, דרך חרדות ופחדים ועד מצבים של דיכאון. המורכבות אף גדלה כאשר ישנם ילדים ולכן לא פעם מומלץ שלא לעבור את התהליך לבד ולפנות לבעלי מקצוע שיכולים לספק ליווי ותמיכה לאורכו של התהליך, בין אם מבחינה רגשית ובין אם משפטית.

טוען רבני בעת הליך גירושין

מערכת המשפט בישראל מחולקת לשתי ערכאות העוסקות בדיני משפחה: בית הדין הרבני (הרבנות) ובית משפט לענייני משפחה. בית הדין הרבני הינו בית משפט לכל דבר, ובסמכותו הייחודית ובלעדית לדון בתחומי גירושין של בני זוג יהודיים, וכמו כל הליך משפטי עמידה בפני בית הדין הינה דבר מלחיץ לאדם מן השורה, וכל שכן כאשר מדובר פעמים רבות בהשלכות כספיות ניכרות. בנוסף היעדר ידע ובקיאות בנושאי הלכה יכול להוביל לחוויה לא נעימה ובדיוק לשם כך קיים טוען רבני, בעל מקצוע העוסק בעריכת דין בפני בית הדין הרבני.

לא לדתיים בלבד

לטוען רבני יש את הסמכות לייצג אתכם בפני בית הדין הרבני ותפקידו נושק לתפקידו של עורך הדין. אלא שיותר מעורך דין לענייני משפחה, הטוען הרבני בקיא בדיני תורה ובהלכה היהודית וכן בחוק האזרחי כפי שמיושם בבית הדין הרבני. ועל כן מציע יתרון משמעותי למשתמשים בשירותיו אשר זקוקים לתמיכה וליווי מקצועי לאורך התהליך. הטוען הרבני מדבר ומבין את השפה של בית הדין הרבני והדיינים , שפה זו שונה בהרבה מהשפה המדוברת בבית המשפט לענייני משפחה ועל ידי עורכי הדין. ועל כן יכול להפוך את ההליך לפחות מורכב, ויעיל בהרבה עבור כל הצדדים.

כיצד טוען רבני יקל עליכם

בין אם תבחרו לפנות לבית משפט לענייני משפחה ובין אם לבית דין רבני, בכל מקרה, כאשר שני בני הזוג יהודים, התיק שלהם יגיע לבית הדין הרבני על מנת לתת תוקף לגירושין. טוען רבני יכול לעזור לכם לקצר ולייעל את התהליך, הוא בקיא יותר בהתנהלותו של בית הדין הרבני ובפסקי הלכה ויכול לייצג את האינטרסים שלכם. בעזרת שירותיו תזכו לייצוג הולם בבית הדין הרבני, תקטינו את הסחבת המשפטית כמו גם את המתח והלחצים שאתם חווים.

הייצוג הטוב ביותר בבתי דין רבניים

כל זוג שמתגרש רוצה שהתהליך יעבור הכי מהר שאפשר ויתנהל על הצד הטוב ביותר. לשם כך צריך ייצוג וליווי של אנשי המקצוע הנכונים. טוען רבני אבנר הן בעל ניסיון רב בטיפול במקרים רגישים ומורכבים הנלווים לגירושין ועושה זאת ברגישות רבה תוך בקיאות בדינים השונים של התורה ההלכה, והחוק האזרחי. ניסיונו הרב מאפשר לו לראות את התמונה הרחבה ולספק ייעוץ מעמיק ללקוחותיו, בדרך למתן הייצוג המשפטי הטוב ביותר שאפשר בבתי הדין הרבניים ברחבי הארץ.

לתיאום פגישת ייעוץ עם אבנר הן, טוען רבני, מגשר ובורר מוסמך
צרו קשר עוד היום במספר 
073-7764001 וזכו לייצוג הטוב והמקצועי ביותר!

כתיבת תגובה